Kadınların Yeni Gözdesi Lipostar!

Fazlalıklardan kurtulmak için hızlı ve kalıcı etki Lipostar!

Fazlalıklardan kurtulmak için hızlı, çarpıcı ve direk yağ hücrelerini yok ettiği için de kalıcı etki sağlayan Lipostar bu yıl kadınların yanı sıra erkeklerin de gözdesi oldu. Özellikle yaklaşan yaz aylarında fit bir görünüme kavuşmak isteyenler, şimdiden lipostar uygulamalarına başlıyor.

Yaza Merhaba Demek İçin

Ooo bu nedir böyle… Bu yaz güneşimiz ne kadar da nazlı çıktı. Bulutların arasından yüzünü göstermek için yüz görümlüğü mü istiyor acaba? Ya da bütün kış evlerde, ofislerde tüketilen o kalori yüklü keyifli atıştırmalardan dolayı vücuda yerleşmiş fazlalıkları yok etmek için zaman mı tanıyor hanımlara beylere.

Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Elektro uyarma, kasılmayı sağlaması için sinir sistemi tarafından kaslara gönderilen elektrik hareketine benzeyen elektrik akımının bir uygulamasıdır. Bu uyarı, kasların kasılmasını sağlamak üzere kas yüzeylerine motor tetikler yerleştirilerek elektrotlar ve plakalar bağlanarak yapılmaktadır.

Pasif Jimnastik Nedir?

News 6

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber zayıflamak isteyen kişilerin sayıları artarken kolay bir şekilde hızlı kilo vermek isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri de pasif egzersiz, pasif jimnastik yapmak oluyor.

Peki pasif egzersiz nedir, pasif jimnastik nedir?

Pasif jimnastik vücutta bulunan kasların dışarıdan verilen akımlar ile çalıştırılmasıdır.

Ümraniye Güzellik Salonu

News 6

Ümraniye de uzman ekibimiz ile; chris güzellik salonumuz Lazer Epilasyon ,Profesyonel Cilt Bakımı , Kavitasyon , Bölgesel İncelme , Lenf Drenaj ve Pasif Jimnastik hizmetleri sunuyoruz. Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri güzellik salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !

Chris Güzellik Salonu

Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri Chris Güzellik Salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !.

Sosyal Medya Paylaşım:

İletişim Bilgileri

Chris Güzellik Merkezi - ÜMRANİYE MERKEZ
info(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 216 443 1135
Alemdağ Cad. No:62 Kat:2 Ümraniye / İSTANBUL
Chris Güzellik Merkezi - ESENLER ŞUBE
esenler(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 212 611 1100
Nine Hatun Mahallesi Davutpaşa Cad. No 40 Daire 1 Esenler / İSTANBUL